banner

ФОТОГРАФІЇ ( «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР»)


       КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Черкаської міської ради – муніципальний заклад охорони здоров’я другого рівня надання
медичної допомоги дорослим мешканцям Черкас та прилеглих районів.


        Федорук Олександр Леонідович - кандидат медичних наук, головний лікар КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР.


  У грудні 1974 року розпочалося будівництво лікарняного комплексу.


      Очолив лікарню 8 лютого 1978 року Рудковський Анатолій Іванович - досвідчений організатор охорони здоров’я.


       Мішкура Людмила Олександрівна - очолювала середній медперсонал лікарні майже 30 років.


      3 березня 1980 року лікарню очолив досвідчений організатор охорони здоров’я вищої категорії Ляшенко Анатолій Іванович.


      У серпні 1980 року введено посаду заступника головного лікаря з хірургічної роботи.Займав цю посаду до серпня 1997 року лікар-хірург вищої категорії Дашко Петро Сидорович.


        Перша у Черкасах барокамера (1984р.)


       Медпрацівники лікарні були першими серед ліквідаторів аварії на ЧАЕС – Обіход О.Г., Гончаренко О.В., Комарницький В.П., Бардаков В.І., Босий Ю.М., Карась М.Ф., Подобний А.Т., Ткаченко Б.П., Черкас В.Л., Герасимюк П.П., Дашко О. П., Тертичний А. О., Араптанова О.О., Папуша Л.А.


      Рада медичних сестер Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги.


       Головне завдання Ради медичних сестер - спрямовувати та контролювати діяльність середнього та молодшого медперсоналу.


       Терапевтичне відділення №1 функціонує у лікарні з лютого 1978 року.


      Кардіологічне ( до 1997 року - інфарктне) відділення функціонує з липня 1978 року.


       Ревматологічне відділення, це єдине у місті відділення такого профілю. Виконує функції міського ревматологічного центру.


       Неврологічне відділення очолює з квітня 1996 року лікар-невролог вищої кваліфікації Яковлева Наталія Володимирівна.


       Гінекологічне відділення очолює з березня 2000 року досвідчений лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікації Дядюшенко Олександр Степанович.


       Хірургічне відділення №1. Основний напрямок діяльності – надання невідкладної і планової хірургічної допомоги при захворюваннях органів черевної порожнини.


       Хірургічне відділення №2.Відділення очолює з 1994 року лікар-хірург вищої категорії Карась Микола Федорович (працює у лікарні з 1978р.).


       Основний напрямок діяльності хірургічного відділення №2 – надання ургентної і планової хірургічної допомоги хворим із гнійно-септичною патологією, у т.ч. і з гнійно-запальними захворюваннями на фоні цукрового діабету.


       Травматологічне відділення функціонує у лікарні з липня 1978 року. Відділення виконує функцію з надання невідкладної медичної допомоги не лише населенню Черкас, але й мешканцям всього Черкаського району.


      Нейрохірургічне відділення.З 2002 року відділення очолює лікар-нейрохірург вищої категорії, кандидат медичних наук Алексеєв Сергій Павлович, який працює у відділенні з дня його відкриття.


      Об’єднання у єдиний центр нейрохірургічного, неврологічного і нейрореанімаційного відділень дозволяє надавати всебічну допомогу важким і складним хворим на сучасному рівні, наближаючись до Європейських стандартів.Цьому сприяє сучасне обладнання – спіральний комп’ютерний томограф (приватний кабінет на правах оренди), сучасна рентгенапаратура «RADIUS», операційний мікроскоп і лупи, мікронейрохірургічний інструментарій, лазерна установка, новітні дихальні апарати тощо. Більш:детальніше про відділення


      Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії розташоване у типовому, спеціально обладнаному з дотриманням усіх вимог, окремому, ізольованому блоці поруч з операційним блоком та ліфтами.


       У відділенні анестезіології проводиться лікування важких післяопераційних хворих та проводиться інтенсивна терапія хворих при невідкладних станах з різноманітною патологією.


      Експрес-лабораторія відділення анестезіології оснащена сучасною апаратурою для визначення кислотно-лужного стану (гази крові), електролітного балансу та проведення інших термінових лабораторних біохімічних досліджень.


       У відділенні під керівництвом Федорука О.Л. застосовуються еферентні методи лікування при різних захворюваннях згідно показань, зокрема, плазмаферез та озонотерапія.


       Нейрореанімаційне відділення відкрито у березні 2005 року.Очолює відділення з першого дня досвідчений лікар-анестезіолог-реаніматолог вищої кваліфікації Барилик Ігор Іванович.


       Операційний блок лікарні має 8 операційних залів, які оснащені всім необхідним обладнанням та інструментарієм відповідно до табелю оснащення.


       Кожне відділення хірургічного профілю має свою операційну. Для проведення ургентних оперативних втручань відведені гнійна і чиста операційні.


       У разі потреби використовується рентгенівська пересувна установка «Арман»», є кабінет ангіографії, централізоване постачання кисню, автономне аварійне електропостачання.


        Клініко-діагностична лабораторія є загально- лікарняним підрозділом, обслуговує амбулаторних хворих, пацієнтів на дому, стаціонарних хворих та пацієнтів інфекційної лікарні.


       Рентгенологічне відділення oчолює з грудня 2005 року лікар-рентгенолог вищої категорії Оробець Ірина Миколаївна.


        Відділення має ліцензію на здійснення рентгенологічних досліджень. Рентгенологічна служба стаціонару працює в ургентному режимі цілодобово, без вихідних і святкових днів.


       Фізіотерапевтичне відділення стаціонару функціонує з серпня 1978 року.


       Діагностичне відділення організовано у листопаді 2005 року. У його складі кабінети УЗД, ендоскопії, функціональної діагностики, електроенцефалографії.


       Приймально-діагностичне відділення є загальним підрозділом всієї лікарні, це зв’язуюча ланка між поліклінікою та стаціонаром при госпіталізації та виписці хворих.


       Стоматкабінет працює для надання допомоги стаціонарним хворим та співробітникам лікарні.


Дивитись даліПідняти вгору