banner

ФОТОГРАФІЇ ( «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» )


       КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» – муніципальний заклад охорони здоров’я другого рівня надання
медичної допомоги дорослим мешканцям Черкас та прилеглих районів.


        Федорук Олександр Леонідович - кандидат медичних наук, директор КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» .


  У грудні 1974 року розпочалося будівництво лікарняного комплексу.


      Очолив лікарню 8 лютого 1978 року Рудковський Анатолій Іванович - досвідчений організатор охорони здоров’я.


       Мішкура Людмила Олександрівна - очолювала середній медперсонал лікарні майже 30 років.


      3 березня 1980 року лікарню очолив досвідчений організатор охорони здоров’я вищої категорії Ляшенко Анатолій Іванович.


      У серпні 1980 року введено посаду заступника головного лікаря з хірургічної роботи.Займав цю посаду до серпня 1997 року лікар-хірург вищої категорії Дашко Петро Сидорович.


        Перша у Черкасах барокамера (1984р.)


      Рада медичних сестер Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги.


       Головне завдання Ради медичних сестер - спрямовувати та контролювати діяльність середнього та молодшого медперсоналу.


       Терапевтичне відділення №1 функціонує у лікарні з лютого 1978 року.


      Кардіологічне ( до 1997 року - інфарктне) відділення функціонує з липня 1978 року.


       Ревматологічне відділення, це єдине у місті відділення такого профілю. Виконує функції міського ревматологічного центру.


       Неврологічне відділення очолює з квітня 1996 року лікар-невролог вищої кваліфікації Яковлева Наталія Володимирівна.


       Гінекологічне відділення очолює з березня 2000 року досвідчений лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікації Дядюшенко Олександр Степанович.


       Хірургічне відділення №1. Основний напрямок діяльності – надання невідкладної і планової хірургічної допомоги при захворюваннях органів черевної порожнини.


       Хірургічне відділення №2.Відділення очолює з 1994 року лікар-хірург вищої категорії Карась Микола Федорович (працює у лікарні з 1978р.).


       Основний напрямок діяльності хірургічного відділення №2 – надання ургентної і планової хірургічної допомоги хворим із гнійно-септичною патологією, у т.ч. і з гнійно-запальними захворюваннями на фоні цукрового діабету.


       Травматологічне відділення функціонує у лікарні з липня 1978 року. Відділення виконує функцію з надання невідкладної медичної допомоги не лише населенню Черкас, але й мешканцям всього Черкаського району.


      Нейрохірургічне відділення.З 2002 року відділення очолює лікар-нейрохірург вищої категорії, кандидат медичних наук Алексеєв Сергій Павлович, який працює у відділенні з дня його відкриття.


      Об’єднання у єдиний центр нейрохірургічного, неврологічного і нейрореанімаційного відділень дозволяє надавати всебічну допомогу важким і складним хворим на сучасному рівні, наближаючись до Європейських стандартів.Цьому сприяє сучасне обладнання – спіральний комп’ютерний томограф, сучасна рентгенапаратура «RADIUS», операційний мікроскоп і лупи, мікронейрохірургічний інструментарій, лазерна установка, новітні дихальні апарати тощо.


      Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії розташоване у типовому, спеціально обладнаному з дотриманням усіх вимог, окремому, ізольованому блоці поруч з операційним блоком та ліфтами.


       У відділенні анестезіології проводиться лікування важких післяопераційних хворих та проводиться інтенсивна терапія хворих при невідкладних станах з різноманітною патологією.


      Експрес-лабораторія відділення анестезіології оснащена сучасною апаратурою для визначення кислотно-лужного стану (гази крові), електролітного балансу та проведення інших термінових лабораторних біохімічних досліджень.


       У відділенні під керівництвом Федорука О.Л. застосовуються еферентні методи лікування при різних захворюваннях згідно показань, зокрема, плазмаферез та озонотерапія.


       Нейрореанімаційне відділення відкрито у березні 2005 року.Очолює відділення з першого дня досвідчений лікар-анестезіолог-реаніматолог вищої кваліфікації Барилик Ігор Іванович.


       Операційний блок лікарні має 8 операційних залів, які оснащені всім необхідним обладнанням та інструментарієм відповідно до табелю оснащення.


       Кожне відділення хірургічного профілю має свою операційну. Для проведення ургентних оперативних втручань відведені гнійна і чиста операційні.


       У разі потреби використовується рентгенівська пересувна установка «Арман»», є кабінет ангіографії, централізоване постачання кисню, автономне аварійне електропостачання.


        Клініко-діагностична лабораторія є загально- лікарняним підрозділом, обслуговує амбулаторних хворих, стаціонарних хворих та пацієнтів інфекційної лікарні.


       Рентгенологічне відділення oчолює з грудня 2005 року лікар-рентгенолог вищої категорії Оробець Ірина Миколаївна.


        Відділення має ліцензію на здійснення рентгенологічних досліджень. Рентгенологічна служба стаціонару працює в ургентному режимі цілодобово, без вихідних і святкових днів.


       Фізіотерапевтичне відділення стаціонару функціонує з серпня 1978 року.


       Діагностичне відділення організовано у листопаді 2005 року. У його складі кабінети УЗД, ендоскопії, функціональної діагностики, електроенцефалографії.


       Приймально-діагностичне відділення є загальним підрозділом всієї лікарні, це зв’язуюча ланка між поліклінікою та стаціонаром при госпіталізації та виписці хворих.


       Стоматкабінет працює для надання допомоги стаціонарним хворим та співробітникам лікарні.


Дивитись даліПідняти вгору