banner
Років небагато, та досвіду чимало!
Фахівці нашої лікарні

Ціле покоління висококваліфікованих фахівців медицини на протязі 37 років працювали в нашій лікарні..В нашій лікарні

Щорічно стаціонарну допомогу отримують понад 19 тисяч пацієнтів, з них 70% поступають до лікарні в ургентному порядку, здійснюється майже 7 тисяч оперативних втручань.


На базі кардіологічного відділення з 2010 року функціонує дистанційно-діагностичний кабінет «Телекард».


Дендропарк лікарні за підсумками всеукраїнського змагання визнаний кращим – садівник Ляпкало Іван Кирилович.


У лікарні функціонує з 1981 року спеціальна бібліотека, у фонді якої понад 18 000 примірників друкованих видань, серед них понад 50% видань з питань медицини та суміжних галузей знань.


У стаціонарі і поліклініці на правах оренди працюють приватні кабінети УЗД, аптечні кіоски, кабінет комп’ютерної томографії, стоматологічний кабінет, клініко-діагностична лабораторія «Гіпократ».


Із загальної кількості лікарів: Заслужений лікар України – 1, доктор медичних наук – 1 (зовнішній сумісник), кандидати медичних наук – 3. 10 лікарів лікарні є міськими позаштатними спеціалістами. КЗ "Третя Черкаська міська лікарня ШМД" є базовою для проходження практики студентами Черкаського медичного коледжу; для підготовки лікарів-інтернів; на базі фізіотерапевтичного відділення стаціонару функціонують курси спеціалізації (підвищення кваліфікації) медсестер з фізіотерапії.    Загальна характеристика лікарні

КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Черкаської міської ради –

муніципальний заклад охорони здоров’я другого рівня надання медичної допомоги дорослим мешканцям Черкас та прилеглих районів.
Це найбільша міська багатопрофільна лікарня і єдина у місті лікарня швидкої медичної допомоги.
Усі відділення стаціонару, окрім фізіотерапевтичного, працюють в ургентному режимі цілодобово, без вихідних та святкових днів.
У лікарні надаються практично усі види спеціалізованої стаціонарної медичної допомоги. За своєю потужністю та профілізацією ліжкового фонду лікарня займає перше рангове місце серед міських лікарень Черкас.

У стаціонарі на 555 ліжок розгорнуто 12 спеціалізованих відділень з ліжками, у т.ч. два відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії на 9 ліжок кожне і 6 ліжок інтенсивної терапії у кардіологічному (інфарктному) відділенні, та 12 параклінічних відділень і кабінетів, які надають невідкладну і планову медичну допомогу дорослим пацієнтам за 20 спеціальностями.
Щорічно стаціонарну допомогу отримують понад 19 тисяч пацієнтів, з них 70% поступають до лікарні в ургентному порядку, здійснюється майже 7 тисяч оперативних втручань.
Єдиними у місті є такі підрозділи: так звані інфарктне відділення (кардіологічне), інсультне (неврологічне для хворих з порушенням мозкового кровообігу), ревматологічне з неврологічними ліжками, діагностично-детоксикаційне (терапевтичне №1), нейрореанімаційне (відділення анестезіології спеціалізоване для хворих з нейропатологією), екстракорпоральних методів детоксикації (єдиний в Україні).

Травматологічний пункт за рік надає невідкладну медичну допомогу у середньому 17 тисячам постраждалих, понад 70% звернень – ургентні. Працює в ургентному режимі цілодобово без вихідних і святкових днів.Основні показники діяльності закладу


№ п/п

Показники

2014рік

2015рік

1

Число планових ліжок

555

555

2

Поступило хворих

20554

20737

3

сільських мешканців %

8,3

7,3

4

Летальності %

3,4

3,6

5

Фактична зайнятість ліжка

350,8

360,8

6

% виконання ліжко-днів

103,2

106,1

7

Середнє перебування на ліжку

9,5

9,7

8

Оберт ліжка

36,9

37,2

9

Кількість хірургічних операцій

6247

6107

10

Середній ліжко-день до операції

0,9

1,0

11

Хірургічна активність %

59,1

54,5

12

Післяопераційна летальність %

2,0

2,1

13

Ускладнення %

0,2

0,1

Адміністрація лікарніВсі служби лікарні оснащені сучасною апаратурою та обладнанням. Досвідчені фахівці закладу здійснюють, зокрема, такі складні сучасні інструментальні дослідження як ангіографія, комп’ютерна томографія, ендоскопічні та ультразвукові дослідження тощо.

На базі кардіологічного відділення з 2010 року функціонує дистанційно-діагностичний кабінет «Телекард». Широко використовуються найсучасніші медичні технології, зокрема, плазмаферез, гемосорбція, УФО крові, озонотерапія, рефлексотерапія, лапароскопічна діагностика та лапароскопічна хірургія, ендопротезування кульшових суглобів тощо.

Майже всі структурні підрозділи лікарні забезпечені комп’ютерною технікою. В лікарні постійно впроваджуються нові методики діагностики, лікування та профілактики різних захворювань.
Надання спеціалізованої медичної допомоги на належному рівні забезпечує відповідний кадровий потенціал.
Станом на початок 2014 року у лікарні працює близько 870 осіб, із них:


Із загальної кількості лікарів: Заслужений лікар України – 1, доктор медичних наук – 1 (зовнішній сумісник), кандидати медичних наук – 3. 10 лікарів лікарні є міськими позаштатними спеціалістами.
КЗ "Третя Черкаська міська лікарня ШМД" є базовою для проходження практики студентами Черкаського медичного коледжу; для підготовки лікарів-інтернів; на базі фізіотерапевтичного відділення стаціонару функціонують курси спеціалізації (підвищення кваліфікації) медсестер з фізіотерапії.

На базі лікарні проводяться міські науково-практичні лікарські конференції, а також заходи за участю провідних медичних фахівців України.
У лікарні функціонує з 1981 року спеціальна бібліотека, у фонді якої понад 18 000 примірників друкованих видань, серед них понад 50% видань з питань медицини та суміжних галузей знань.
Рішенням акредитаційної комісії МОЗ України лікарні присвоєно вищу акредитаційну категорію.


Підняти вгору